Máte otázku?

Podmienky objednania (novoročenky)

  • Objednávky

Vyplnením a odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje jej záväznosť a zároveň súhlasí s týmito obchodnými podmienkami. Objednávky prijímame prostredníctvom objednávkového formulára ktorý nájdete na stránke, e-mailom, alebo poštou na adresu uvedenú v kontakte.

O prijatí objednávky ako aj o jej vybavení Vás budeme informovať prostredníctvom vášho emailu, najneskôr do 3 pracovných dní od prijatia Vašej objednávky. Pred samotnou tlačou bude zaslaný náhľad za účelom korektúry na emailovú adresu ktorú uvediete v objednávke.

Každá objednávka musí obsahovať celé meno objednávateľa a poštovú adresu, telefonický kontakt, e-mail, obj. číslo novoročného pozdravu, počet kusov, spôsob platby a doručenia.

  • Novoročné pozdravy

Minimálny počet novoročných pozdravov pre vybavenie objednávky je 30 ks (jeden druh).

Technické požiadavky na logo: loga dodávajte pokiaľ je to možné vo vektorovom formáte (Corel Draw, Adobe Illustrator, PDF) text prevedený do kriviek a farebnosťou CMYK, bitmapové formáty (jpeg. bmp, tif) pri 100% zväčšení minimálne 300 dpi.

  • Vybavenie objednávky

Na základe prijatej objednávky Vám bude potvrdená objednávka a zaslaný náhľad za účelom korektúry. Až po vašom odsúhlasení (mailom alebo telefonicky) sa objednávka zadáva do tlače.

Po vašom schválení sú objednávky vybavené v priebehu 2 pracovných dní, pokiaľ je to dlhšie, budeme Vás informovať o dôvode zdržania a ďalšom postupe cez emailovú adresu alebo telefonicky. Objednávky vybavujeme aj do Českej Republiky. Do iných krajín EU objednávky nevybavujeme.

  • Platobné podmienky

Platbu je možné realizovať na dobierku, platbou v hotovosti (osobný obder) alebo prevodom na účet.

  • Spôsob doručenia

Balíky sú zasielané Slovenskou poštou na dobierku. Doručenie poštou trvá 1-2 prac. dni v rámci Slovenska. Cena za balné, poštovné a dobierku je vypočítaná podľa cenníka Slovenskej pošty. Minimálna cena listovej zásielky do 0,5 kg je 3,60 eur.

  • Ceny

Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny na našich internetových stránkach, to znamená, že ceny môžu byť zmenené, ale iba v prípade, že sa menila ich nákupná cena. Ceny sú konečné (nie sme platcami DPH), ceny nezahŕňajú poštovné a balné.

  • Reklamačné a storno podmienky

Storno objednávky je možné zaslať e-mailom na našu adresu najneskôr do 1 hodiny od podania objednávky.
Zákazník ručí za správnosť údajov, ktoré odsúhlasil po pozretí korektúry (on-line, emailom alebo osobne). Za platný vzor pre zhotovenie tlačovín sa považuje hore uvedené odsúhlasenie korektúry. Akékoľvek chyby vzniknuté nesprávnym prepisom údajov z pôvodného zadania objednávky, ale odsúhlasené korektúrou, idú na účet zákazníka a nie sú dôvodom na reklamáciu a nárok na náhradu škody. Oprávnene reklamovať tlačoviny sa dajú len tie, ktoré nemajú totožnosť s potvrdenou korektúrou.

Ostatné reklamácie budú vybavované podľa platného obchodného zákonníka.

  • Ochrana osobných údajov

V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z. z. sa prevádzkovateľ zaväzuje postupovať v zmysle zákona a využívať tieto údaje len pre svoje vnútorné potreby a bude robiť všetky potrebné činnosti preto, aby tieto údaje ochránil.

Facebook